Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Collagen Power Lifting Emulsion

Collagen Power Lifting Emulsion, emulsioni i suksesshëm i serisë së famshme të kolagjenit të Mizon, po vjen për të kthyer kohën pas! Zgjidhja 54% e kolagjenit që përmban ka 3 premtime: Hidratim perfekt, elasticitet perfekt të lëkurës dhe mbështetje të plotë kundër shenjave të plakjes!

Problematikat që zgjidh: Hidraton Lifting Rrudha Tonifikon Formulimi: Xhel Përbërësit kryesorë: Adenosine Collagen Marine Copper Tripeptide Formati: 40 ml Kategorite:

Kolagjeni “detar” në formulën e tij, me strukturën e tij molekulare të ngjashme me qelizat e lëkurës së njeriut, plotëson nevojën për kolagjen natyral pikërisht ashtu siç i duhet lëkurës.
Ai inkurajon vetë-rinovimin e lëkurës dhe prodhimin e kolagjenit, dhe mbështet vendosjen e ekuilibrit vaj-lagështi në lëkurë. Ndihmon në ushqimin e lëkurës, forcimin e barrierës së lagështisë, rrit fuqinë e saj mbajtëse të lagështisë dhe e bën atë më të fortë.

Tripeptidi i bakrit-1 dhe palmitol Pentapeptidi-4 që përmban ai arrin një sinergji të përsosur me kolagjenin e pasuruar dhe siguron mbështetje të plotë për elasticitetin e lëkurës. Adenozina e certifikuar nga KFDA është efektive në luftimin e rrudhave duke mbështetur qëndrueshmërinë e lëkurës.
Me efektet e tij të fuqishme antioksidante, ekstrakti i mjedrës ndihmon në largimin e radikaleve të lira që shkaktojnë plakjen e lëkurës dhe mbrojnë lëkurën.
Formula e tij efektive nuk përmban aroma artificiale, ngjyrues dhe parabenë, dhe struktura e tij e pasuruar është krijuar për të qenë e sigurt për lëkurën.

Si të përdoret?
Aplikoni një sasi të përshtatshme të përmbajtjes në lëkurën e pastruar, mundësisht pas përdorimit të toner-it, duke prekur lehtë lëkurën për përthithje më të mirë.

Brand

Color

Formati

40 ml

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Collagen Power Lifting Emulsion”
2 persona po shohin produktin