Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Cicaluronic Serum

Serum hidratues

3,000L

Mjafton një pikë, për një lëkurë të hidratuar dhe të butë si të bebes

Cicaluronic serum :

• Rrit elasticitetin e lëkurës
• Përmirëson pigmentin e lëkurës
• Hidraton dhe zbut lëkurën

• Formulë vegane
* Cicaluronic është një formulë ekskluzive e studiuar dhe zhvilluar nga #mizon

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë Mikse Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Qetëson Rigjeneron Zbut Formulimi: Serum Përbërësit kryesorë: Centella Asiatica Hyaluronic Acid Formati: 30 ml Kategorite:
Cicaluronic Serum
3000L
Cmimi(Sasia) : 3000L (1 cope)

Cicaluronic – Formula unike e MIZON-it që sjell një efekt freskues dhe qetësues në lëkurën tuaj. Përpos saj hidraton lëkurën e ndjeshme dhe të thatë. Mjafton një pikë!

Centella Asiatica & Acidi Hyaluronic – Këta përbërës i sigurojnë lëkurës një sistem që ruan lagështinë dhe parandalon avullimin e përbërësve, duke ndihmuar në përthithjen e serumit në lëkurë. Formulë me 7 lloje të Centella Asiatica dhe 8 lloje të Acidit Hialuronik.

Formula multifunksionale – Qetësues, hidratues, antioksidant, përmirëson pigmentin e lëkurës dhe e rigjeneron atë.

Formulë Vegane – Serum i butë i përbërë nga një formulë vegane dhe 93% përbërës me prejardhje natyrale.

Pasi keni larë fytyrën vendosni shumë pak nga serumi në lëkurë (sepse është shumë i përqëndruar) dhe masazhoni fytyrën derisa të përthithet mirë.

Brand

Manufacturer

Color

Përbërësit

Water, Butylene Glycol, 1-2 Hexanediol, Glycerin, Centella Asiatica Extract, Centella Asiatica Root Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Tromethamine, Hydroxyethylcellulose, Polyglyceryl-10 Oleate, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Citric Acid, Tocopherol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid,Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Madecassoside, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Acetylated Hyaluronate

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Cicaluronic Serum”
2 persona po shohin produktin