Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.

Floket

Po shfaqen krejt 2 përfundimet

Filter

Floku është gjysma e bukurisë. Gjeni produkte të specializuara për të mbajtur flokët tuaj të shëndetshëm, të hidratuar dhe me shkëlqim. Përfshihen produkte si shamponët, balsamët, maskat, serumet dhe më shumë për shëndetin e flokëve.

3 persona po shohin produktin