Transporti FALAS për porosi mbi 5000 lekë !

Original Skin Energy Collagen 100 Mizon 90 % Collagen Marine Collagen 100 Bli Tani Promocion: 4800 lekë Real Vitamin C Ampoule Mizon 19% Vitamin C Real Vitamin C Bli Tani Promocion: 5500 lekë

Këshilla dhe Informacione

Happy girl animation for Autumn Sonar
01Tet
Fall Skincare : Si të përgatisim lëkurën gjatë stinës së vjeshtës ?
Ditët gradualisht bëhen më të shkurtra, moti fillon të ftohet dhe dalëngadalë zhytemi përsëri në modalitetin e plotë të punës. Ashtu si [...]
Readmore
Real Vitamine C Ampoule Mizon
15Sht
Vitamina C : Benefitet e saj në lëkurë
∎ Çfarë është Vitamina C? Acidi askorbik, i njohur gjerësisht si Vitamina C, është një koncentrat i vërtetë i mirëqenies me veti [...]
Readmore
Imazh tregues per aknet Sonar
15Sht
Shenjat dhe hiperpigmentimi
Shenjat dhe njollat ​​e errëta mund të zgjasin nga disa javë deri në gjashtë muaj për tu shëruar dhe zbehur. Trajtimi i [...]
Readmore

Partnerë Ekskluzivë

X